Leczenie bólu kręgosłupa

Leczenie bólu kręgosłupa

Poczuj ulgę

Ból kręgosłupa to niestety dość powszechna dolegliwość, z którą boryka się wiele osób bez względu na wiek. Przyczyn tego problemu jest sporo, gdyż często może być on wynikiem urazu, przeciążenia czy też zmian zwyrodnieniowych. Dlatego w momencie pojawienia się bólu kręgosłupa warto się udać na profesjonalne leczenie do Body Medica w mieście Poznań. Skuteczna diagnoza to najlepsze narzędzie w rękach wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy po indywidualnym wywiadzie z pacjentem będą w stanie dobrać odpowiednie do jego potrzeb leczenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu, w którym zajmujemy się leczeniem schorzeń kręgosłupa.

Leczenie bólu kręgosłupa – Poznań

 

Ból kręgosłupa poza czynnikami zdrowotnymi może być spowodowany zarówno brakiem aktywności fizycznej, jak i przeciążeniem tej części ciała w wyniku utrzymywania jednej pozycji przez długi czas. Sprawia to, że terapia bólu kręgosłupa musi uwzględniać indywidualne problemy każdego pacjenta, jego anatomię, jak i przyczynę tych schorzeń. Leczenie schorzeń kręgosłupa wymaga sporego doświadczenia, jak i wiedzy, dlatego w naszym gabinecie ww. zagadnieniami zajmuje się wykwalifikowany i bardzo doświadczony zespół, w którego składzie można znaleźć wielu specjalistów.

Skuteczne leczenie schorzeń kręgosłupa w Poznaniu

 

Zajmujemy się leczeniem bólu kręgosłupa, który spowodowany jest między innymi: skoliozą, lumbago, rwą udową, rwą kulszową, radikulopatią, dyskopatią, w tym przepukliną i wypukliną, kręgozmykiem oraz ostrym i przewlekłym przeciążeniem mięśni kręgosłupa. W zależności od problemu, fachowcy z Body Medica mogą zaproponować leczenie masażem schorzeń kręgosłupa, a także inną terapię bólu kręgosłupa. Za pomocą sprawdzonych technik manualnych, precyzyjnej diagnozy oraz ćwiczeń, wraz z pacjentem dążymy do likwidacji dolegliwości oraz zwiększenia codziennego komfortu jego życia. Warto podkreślić, że leczenie schorzeń kręgosłupa to tylko część usług, jakie dostępne są w naszym gabinecie. Zachęcamy do kontaktu, jak i umówienia się na profesjonalną konsultację.

Facebook