O Nas – Bodymedica

Body Medica

O Nas

Pomagamy pacjentom pozbyć się bólu i żyć lepiej na co dzień! 

W Body Medica znajdziesz dla siebie pomoc w różnorakich dolegliwościach bólowych mięśni i stawów, a także przestrzeń do zdrowej aktywności fizycznej i treningów pod okiem fizjoterapeuty, osteopaty i trenera medycznego. 

REHABILITACJA POURAZOWA, POOPERACYJNA, SPORTOWA

Przyjdź, jeśli jesteś osobą dorosłą i potrzebujesz pozbyć się bólu, doznałeś urazu (nie tylko w sporcie zawodowym), jesteś pacjentem przed lub po operacjach (nie tylko ortopedycznych lub neurologicznych), a przed Tobą jest wizja rehabilitacji. 

OSTEOPATIA I FIZJOTERAPIA

Przyjdź, jeśli doskwierają Ci bóle głowy lub brzucha. Nasi specjaliści pomogą Ci naprawić funkcjonowanie różnych układów ciała (odżywczego, oddechowego, limfatycznego, nerwowego) i pozbyć się uciążliwych dolegliwości.

MASAŻ LECZNICZY

Przyjdź jeśli doskwiera Ci stres i czujesz się spięty. U Nas znajdziesz oddech od codziennych obowiązków i poczujesz się zrelaksowany dzięki zabiegom Naszych specjalistów.

TRENING MEDYCZNY

Przyjdź, jeśli szukasz pomocy w treningu i chcesz zmienić coś w swoich ćwiczeniach.

USG TKANEK MIĘKKICH

Przyjdź, jeśli chcesz sprawdzić czy doszło do urazu mięśni, ścięgien czy więzadeł lub chcesz ocenić postęp rehabilitacji za pomocą ultrasonografii. 

Poznaj Nas

Opinie Naszych klientów

Czytaj więcej
Profesjonalne podejście, poparte dużą wiedzą. Bardzo dobry kontakt i atmosfera, a co najważniejsze, zawsze trafna diagnoza, zabiegi przynoszące efekty i dokładnie wytłumaczone ćwiczenia wzmacniające. Jeśli masz siedzący tryb pracy i bolą plecy, to odstawcie środki przeciwbólowe i umówcie wizytę w Body Medica.
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm. Do Body Medica trafiłam kilka lat temu i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do skutecznego rozprawiania się z bólem. W dodatku Darek to prawdziwy pasjonata swojego zawodu, który nieustannie rozwija swoje umiejętności i chętnie dzieli się zdobytą wiedzą. Polecam!
Czytaj więcej
Z bólem w biodrze borykałam się przez kilka miesięcy. Po 2 wizytach w Bodymedica problem został rozwiązany. Rozwikłanie przyczyny dolegliwości nie było łatwe, ale okazało się nie być niemożliwym. Dziękuję za pomoc! Polecam ❤️
Czytaj więcej
Trafiłam tu, z trudnym do zdiagnozowania przez innych fachowców, urazem. Bardzo wnikliwy wywiad i holistyczne podejście. USG zrobione od ręki. Trafna diagnoza i Doskonały zestaw ćwiczeń. Poza tym punktualne przyjęcie i bezproblemowy parking. Szczerze polecam.